DRONE-TO-BUSINESS підводить підсумки участі в АГРО 2017

На минулому тижні в Україні відбувся один з найяскравіших аграрних заходів, з 07 по 10 червня на території НВЦ пройшла виставка «АГРО 2017». Наша компанія (DRONE-TO-BUISNESS, ТОВ «ТЕХНООПТТРЕЙДИНГ») була представлена на двох локаціях даної виставки.

На першій локації в павільйоні №6 ми презентували мультиспектальную систему американського виробника SLANTRANGE. Унікальність системи полягає в її обчислювальних можливостях т а повній автономності. Тепер у аграріїв, які використовують в своїй повсякденній роботі безпілотні літальні апарати та мультиспектральні камери відпала необхідність витрачати час на тривалу обробку отриманих з повітря знімків, повторно повертатися на поле, щоб перевірити точність результатів і визначити тактику вирішення виявлених проблем. Мультиспектральна система SLANTRANGE 3p та програмне забезпечення SlantView вирішують цю задачу безпосередньо на полі.

В рамках виставки ми отримали безліч позитивних відгуків щодо представленої нами технології, а також уклали протоколи про наміри з рядом відомих агрохолдингів.

Як один з видів носіїв мультиспектральної системи SLANTRANGE на виставці нами був представлений гексакоптер DJI MATRICE 600 та квадрокоптер власного виробництва AZOVFLY.

Для довідки, мультиспектральну систему та носій (БПЛА) об’єднує лише джерело живлення, яке за бажанням замовника також може бути виконано відокремленим, система дозволяє отримувати знімки з повітря безперервно протягом 4 годин. Ноу-хау системи полягає в алгоритмах обробки отриманих знімків, а потужний процесор, встановлений безпосередньо в мультиспектральній системі, дозволяє почати попередні обчислення безпосередньо в під час польоту. Оператору БПЛА після виконання польотного завдання, необхідно лише підключити систему через Ethernet кабель до комп’ютера і почати процес обробки отриманих даних, вся ця операція займе не більше 20 хвилин. Відразу після закінчення обчислень агроном може прийняти в роботу отримані вегетаційні карти, а їх більше 10. Важливо відзначити, що система дозволяє робити підрахунок кількості рослин, обсяг біомаси і ступінь вегетації, що, в свою чергу, дає можливість прогнозувати врожайність на різних стадіях вегетації рослин. Також важливою функцією системи є виявлення бур’янів і ділянок поля, що знаходяться в стресовому стані, що дозволяє оперативно втручатись у процес для недопущення виключення можливих втрат врожайності.

На другій локації, яка була розташована в зоні виставки з органічного землеробства, ми були представлені Мультикоптером DJI AGRAS MG-1 і органічним добривом AMINEON. Ці, здавалося б, зовсім не пов’язані продукти об’єднує технологія внесення добрив. А саме октокоптер DJI AGRAS MG-1 є кінцевим рішенням для аграріїв щодо внесення як добрив, так і ЗЗР з повітря. На наш погляд – це ідеальне рішення для точного землеробства на пізніх етапах вегетації рослин, коли велика сільгосптехніка вже не може увійти на поле для внесення СЗР і добрив,  для того щоб усунути проблеми на локальних ділянках поля. Крім того DJI AGRAS MG-1 може вам стати незамінним помічником в садівництві.

Мультикоптер дозволяє транспортувати 10 літрів рідини і рівномірно розпилювати її за один політ на території більше 4000 м2, як в автономному так і в ручному режимі з урахуванням особливостей рельєфу місцевості. Октокоптер обладнаний 4-ма розпилювачами і автопілотом та інтелектуальною системою розпилення.

З повагою та надією на співпрацю,

Команда DRONE-TO-BUSINESS

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *