Компанія Trimble Ag Software оголошує про покращєнні можливості імпорту даних з БПЛА.

Зйомка з дронів стає важливою частиною будь-якої успішної стратегії точного землеробства. Ось чому команда інженерів Trimble Ag Software працює з постачальниками дронів для аерофотозйомки, щоб фермерам було простіше імпортувати і переглядати карти одночасно з іншими агроданними.
Зокрема, наша інженерна команда почала працювати з компанією SLANTRANGE, компанією-розробником рішень для аерофотозйомки і аналітики, щоб допомогти інтегрувати їх агрономічні інформаційні карти в Trimble Ag Software.

Наша інтеграція із SLANTRANGE – це ручний, але простий імпорт, який буде точно відображати всі позначення і різні карти з даними отриманими за допомогою систем SLANTRANGE. Весь сервіс і підтримка будуть здійснюватися компанією SLANTRANGE.

SLANTRANGE робить фермерство більш ефективним. Системи SLANTRANGE об’єднують потужні інструменти аналітики з точними і надійними бортовими вимірювальними датчиками, щоб забезпечити найефективнішу і актуальну інформацію про стан рослин. Системи SLANTRANGE надають необхідну вам інформацію в потрібний час і в потрібному місці. Це означає переміщення потужних інструментів аналітики з хмарних сервісів прямо на поле, де саме і повинні прийматися ваші рішення. У 2017 році SLANTRANGE представили найпотужнішу бортову систему обробки в галузі для отримання миттєвих результатів прямо на полі. Мультиспектральна камера SLANTRANGE 3p, побудована на основі процесора Qualcomm Snapdragon, розширює сучасну аналітику в усіх сільськогосподарських угіддях світу, а не тільки в тих, які мають безпосередню можливість доступу до швидкісного Інтернет підключення. Платформа аналітики SlantView ™ пропонує абсолютно новий підхід до вимірювання та аналізу стану сільськогосподарських культур, який тільки є в сільському господарстві.

Що це означає для аграрієв?

• Цінні нові види інформації, включаючи підрахунок кількості рослин, карти бур’янів, карти стресу, карти ступеня вегетації, потенціалу врожайності, NDVI і т.д.
• Безпосередні результати на місці, без необхідності доступу до мережі Інтернет
• Данні, що експортуються, можуть бути використані в будь-якому зручному для вас місці, в будь-який час.

Оригинал статьи