Літак SKIF

252450 грн.
skif
skif1
skif2
skif_a_1
skif_a_3
skif_a_5
ОписХарактеристикиКомплектація

Основні особливості літака SKIF

Зручний, малий, багатофункціональний.

Безпілотний літальний апарат “Skif” – зручний у використанні, малий за розмірами, створений з метою виконання повітряного моніторингу полів, лісів, лугів, кар`єрів для подальшого глибинного аналізу виявлених недоліків та своєчасного їх усунення.
Якісна фотокамера та максимальна автоматизація усіх компонент (починаючи з автоматичного включення камери лише у безпечний час виходу на розрахункову висоту, та аж до відкриття парашуту для посадки) дозволяє без вагань використовувати пристрій в роботі малих, середніх та великих за площею земельних угідь агрокомпаній, державних служб, підприємств тощо.

Рівень військового БПЛА.

Безпілотний літальний апарат “Skif” спеціально розроблений для використання в польових умовах аграрної сфери. При цьому його надійність має рівень як військового БПЛА.

Вирішує завдання.

1. Моніторинг стану посівів і сходів на полях.
2. Моніторинг процесу зростання культур.
3. Моніторинг стану полів перед збиранням врожаю.
4. Охорона території з повітря в «offline» режимі.

Якісна фотозйомка території.

Головним завданням для безпілотного комплексу є виконання якісної фотозйомки території фотокамерою 20 MP, з тривалістю польоту до 2 годин на розрахунковій висоті від 50 до 400 метрів. Повністю автоматична система управління польотом. Маршрут польоту задається з ноутбука в точці старту літального апарату, як і управління камерою. Фотографії з результатами дослідження можна переглянути відразу по прильоту БПЛА на телефоні, планшеті, ноутбуці, використовуючи бездротове підключення Wi-Fi або через USB.
Міцна конструкція апарату з композитних матеріалів значно підвищує термін експлуатації БПЛА “Skif”.

Точність. 

“Skif” автоматично фотографує велику територію за короткий час з дуже високою точністю. Для порівняння, людина з фотокамерою просто фізично не здатна надати такий результат.

 

 

Система керування.

Тільки необхідні кнопки та інформація. Захист паролем заборонених пунктів. Зберігання даних на сервері (24 години на добу)

 

Спостереження та контроль польоту. 

Спостереження за роботою кожного літального апарату в режимі онлайн. Можливість вивести на екран відразу всі літаки на карті країни. Єдиний екран цілодобового автоматичного моніторингу за місцем знаходження кожного з літаків.

 

Відстань 100км
Фотографування території за один політ БПЛА “Skif” 1500 га
Розмах крила 1,5 м
Злітна вага БПЛА 3,6 кг
Тривалість одного польоту до 2 год
Крейсерська швидкість 65 км/год
Двигун Електричний
Система управління Маршрут польоту задається з ноутбуку
Корисне навантаження Фотокамера 20MP. Є можливість перегляду фотографій відразу після повернення БПЛА на телефоні, планшеті, ноутбуку, використовуючи Wi-Fi або через USB
Фото 5472 х 3648 пікселів з GPS координатами. 4 см/піксель з висоти 170 м.
Програмне забезпечення Програма управління літаком (для ОС Windows). / Програма швидкого перегляду фото (для ОС Windows, Android та iOS). / Програма відстеження місця положення літака(-ів) в реальному часі з будь-якої точки світу.
Навігація GPS, GLONASS, BEIDOU
Висота польоту 50 – 400 м
Запуск Еластична катапульта
Час підготовки до запуску 15 хв.
Приземлення Парашут
Системи безпеки Автономна парашутна система – це гарантований викид парашута, коли повітряне судно намагається літати нижче межі мінімальної висоти польоту. Автономний GPS-маяк – дозволяє дізнатися, де знаходиться БПЛА в будь-який час і на будь-якій відстані. Блокування двигуна і сервоприводів для безпечної роботи оператора поблизу БПЛА. Захист фотокамери від ударів та вібрацій.
Упаковка Протиударний, водонепроникний, високоякісний кейс з ручками і з атмосферним клапаном для вирівнювання тиску. Розміри: 70 х 70 х 42 см Сертифікат упаковки: IP67 (30 хв. на глибині 1 м)

1. Ключ
2. Зарядний пристрій
3. Електрична батарея (2 шт.)
4. Наземна метеостанція (термоанемоментр), яка дозволяє об’єктивно оцінити погодні умови в точці старту БПЛА
5. Ударостійкий, вологонепроникний високоякісний кейс (IP67 – 30 хв. на глибині 1 метр) для зберігання і транспортування «Skif»
6. Комплект для запуску БПЛА, який складається з гумової катапульти та елементів установки катапульти на місцевості
7. Радіомодуль
8. Модуль перевірки заряду батарей
9. Спеціальний ложемент для захисту БПЛА при транспортуванні та зберіганні