У разі придбання Phantom 4 Pro, програмне забезпечення DroneDeploy (Pro) у подарунок

Сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам отримати безкоштовно місячну ліцензію на програмне забезпечення DroneDeploy Pro. Ви зможете відразу приступити до обстеження Ваших полів, за допомогою квадрокоптера.

  

 

Програмне забезпечення встановлюється, як мобільний додаток на Ваш телефон, або планшет. Дозволяє планувати маршрут і запускати дрон в політ по розрахованому маршруту, тобто у автоматичний політ. Квадрокоптер, автоматично, зробить фото в потрібних точках і під потрібним ракурсом. Після польоту відзняті фото з SD-карти пам’яті необхідно завантажити на сервер DroneDeploy для обробки. Після обробки фотоплани і 3D моделі можна подивитися як через мобільний додаток так і через браузер, а також надіслати поштою з можливістю перегляду в браузері без спеціального ПО.

Більш детальну інформацію о DroneDeploy ви можете знайти за посиланням нижче.

Хмарне програмне забезпечення DroneDeploy

Останньою розробкою команди DroneDeploy стала функція миттєвой карти. Ви отримуєте карту поля вже у польоті, спостерігаєте за її створенням у реальному часі, по мірі того, як Ваш коптер робить знімки. Детальніше про дану функцію читайте нижче за посиланням.

Миттєва карта у реальному часі від DroneDeploy