д.м.р.

Партнерська програма

Наша партнерська програма, в першу чергу, спрямована на сільскогосподарську галузь промисловості нашої країни. А саме, на напрямок моніторингу стану посівів за допомогою безпілотних літаючих апаратів та технології мультиспектральної зйомки з повітря.
В рамках програми, ми пропонуємо:

Для аграрієв

 • Придбання, за спеціальними цінами, обладнання для мультиспектральної зйомки виробництва американської компанії Slantrange (подробиці на сайті: www.slantrange.com.ua).
  (унікальна на сьогодні технологія отримання відразу на полі інформації о стані здоров’я рослин, розподілу вегетаційної маси рослин, розподілу хлорофілу у рослинах, густини рослин, наявності бур’яну та інш.)
 • Можливість придбання зі знижкою мультикоптерів, вітчизняного та зарубіжного виробництва, для виконання різноманітного спектру завдань.
 • Замовлення, за спеціальними цінами, послуги по здійсненню обстеження полів та отримання карт вегетаційних індексів для оцінки стану рослин на полі і подальшого диференційованого підходу що до усунення виявлених проблем.

Для своїх партнерів (агентів)

 • Прозору схему роботи.
 • Зрозумілу систему винагороди.
 • Офіційні договірні відносини.
 • Технічну та інформаційну підтримку.

Нашими партнерами можуть стати, як компанії (юридичні особи), так і приватні особи. Якщо Ваша діяльність, або діяльність компанії у якій ви працюєте, пов’язана із аграрними підприємствами – наша партнерська програма це ідеальна можливість для додаткового зароботку для Вас, як приватної особи, так і для вашої компаніїї, без будь-яких додаткових внесків і витрат, у тому числі й витрат часу. Роботу за партнерською програмою Ви можете сполучати із роботою за основним Вашим напрямком – кінцевий споживач буде один той самий: сільськогосподарські підприємства, компанії, агрохолдінги.

ПрограмаУчасть у програміТехнічна та інформаційна підтримка

Партнер (агент) надає для нас послуги із пошуку покупців обладнання, або клієнтів на отримання послуг з обстеження полів за допомогою безпілотників. Для цього Він здійснює діяльність, шляхом проведення необхідної роботи з покупцями, результатом якої має стати укладення нашою компанією з покупцем, якого знайшов наш партнер (агент), договору купівлі-продажу обладнання, або договору надання послуг.

За кожним нашим партнером закріплюється визначена кількість номерних сертифікатів. Перелік номерів сертифікатів зазначається у договорі надання послуг, який ми заключаємо із нашими партнерами. Сертифікат дозволяє клієнту отримувати спеціальні ціни на придбання обладнання та послуги. За номером сертифікату, який надає клієнт для отримання знижки, визначається наш партнер, якому й виплачується винагорода.

Для участі у програмі, Вам необхідно:

 • Ознайомитись із договором.
  Завантажити проект договору Ви можете за посиланням у кінці сторінки.
 • Зареєструватись у програмі на нашому сайті.
  Зробити це Ви можете за посиланням у кінці сторінки.
 • Фахівці відділу Партнерської підтримки зв’яжуться з Вами для отримання та уточнення додаткової інформації.
 • Отримати та підписати договір.
 • Підписаний договір відправити Новою Поштою.
  м. Київ, відділення Нової Пошти № 163, Отримувач ТОВ “Техноопттрейдинг”, ЄДРПОУ 39780573


Ми виконуємо постійну інформаційну та технічну підтримку наших партнерів. Надаємо необхідний презентаційний, та технічний матеріал. Залучаємось до проведення зустрічей із клієнтами наших партнерів. Влаштовуємо безкоштовні демонстрації роботи обладнання. У разі необхідності, проводимо навчання. Не виключаються випадки, коли наші фахівці проводять повністю всю роботу із клієнтом нашого партнера, при цьому, агентська винагорода виплачується у повному обсязі.

Відділ Партнерської підтримки

м. Київ
Тел. +38 (050) 96 56 422
e-mail: agent@drone2b.com.ua

Завантажити зразок договору Зареєструватись у партнерській програмі