Мультиспектральний сенсор Parrot SEQUOIA

110000 грн.
capteur-multispectral-sequoia-parrot
cropped-plane
resize_produits_home_locale_0
sequoia
ОписХарактеристикиКомплектація

Основні особливості сенсору Parrot Sequoia

 

Революційний та доступний багатоспектральний сенсор.

Parrot Sequoia — це мультиспектральна камера, призначена для використання в сільському господарстві. Концепція її роботи будується на трьох основних принципах: точність, максимально зменшений розмір і вага, а також максимальна простота використання. Камера Sequoia призначена для використання з любими типами дронів, «літаючих крил” та мультикоптерів. Може встановлюватись в стабілізовану та у нестабілізовану гондолу.

Мультиспектральний сенсор Parrot Sequoia пропонує всеосяжне, адаптоване рішення, сумісне з усіма типами безпілотних літаків. За допомогою двох сенсорів: багатоспектрального та сенсору (датчику) сонячного світла, Sequoia аналізує стан рослин, фіксуючи кількість світла, яку вони поглинають та відображають. Збір цих даних означає, що фермери можуть відповідно реагувати на зміни у стані росту культур на своїх полях.

Оптимізація прибутку, та витрат. 

Рішення Parrot Sequoia – справжня допомога щодо прийняття рішень. Надаючи інформацію про стан здоров’я рослин, Sequoia дозволяє фермерам вживати своєчасно відповідних заходів. Оптимізація використання добрив, за рахунок зміни їхньої кількості відповідно до потреби; зменшення використання пестицидів, за рахунок їх використання лише на ділянках, де це вимагається; аналіз поведінки (стану) рослин після вжитих заходів – це все переваги, отримані за допомогою сенсору Parrot Sequoia. Контролюйте ваші виробничі витрати краще і оптимізуйте ваш прибуток.

Точність збору даних завдяки передовим технологіям.

Система Sequoia має два датчика. Мультиспектральний датчик, що спрямован на рослини, фіксує світло, яке відображається від листів в чотирьох окремих спектральних діапазонах: зеленому, червоному та у двох інфрачервоних діапазонах, які невидимі для людського ока. Розташований на верхній поверхні носія, датчик сонячного світла фіксує інтенсивність світла, що виходить від сонця в цих чотирьох смугах спектру. Завдяки цьому відбувається коректировка режиму з’йомки для отримання більш рівномірних за освітленністю знімків. Тим самим, зменшується вплив якості (зміни) навколишнього освітлення на точність отримуємих даних.

Рішення, яке сумісне із любим типом безпилотників. 

Завдяки своєму міні-камерному формату та маленькій вазі, багатоспектральний сенсор Parrot Sequoia адаптується до всіх безпілотників, як коптерного, так і самольотного типу. Будь-який комп’ютер, смартфон або планшет, Wi-Fi та USB-з’єднання дозволяють отримувати доступ до даних. Sequoia може бути інтегрована на будь-який ваш безпилотник.

Власна система геоприв’язки. 

Мультиспектральний сенсор Parrot Sequoia має власний GPS, що значно підвищує точність даних, що збираються, без необхідності запису відповідних даних  безпилотником: літаком чи коптером. Системи сенсору постійно інформують про висоту, швидкість польоту та положення. Це тим самим адаптує швидкість збору даних.

 

Кількість спектральних каналів (Вегетаційний сенсор) 4
Роздільна здатність кожного сенсору 1,2 Мп
Робочий спектральний діапазон 550 – 790 нм
Затвор Покадровий
Геопривязка зображень Вбудований GPS / IMU
Розмір зображення в одному пікселі при 120 метрової зйомці 13 см
Рекомендоване перекриття знімків 70%
Продуктивність при 120 метрової зйомці і швидкістю польоту 20 м / с 200 га/год
Час польоту при 120 метрової зйомці і швидкістю польоту 20 м / с 30 хвилин
Доступні інформаційні шари (вегетаційні індекси) GNDVI, RNDVI, Red Edge NDVI
Обсяг пам’яті 64 Гб (4 години)
Доступні формати зображень KML, SHP, GeoTIFF
Розмір основного сенсора 5,9 х 4,1 х 2,8 см
Розмір допоміжного сенсора 4,7 х 4,0 х 1,9 см
Вага 107 грам
Потужність 6 Вт

1. Мультиспектральна камера
2. Датчик сонячного світла
3. Micro USBa-micro USBb кабель для підключення датчика сонячного світла до камери
4. Micro USBb-USB кабель для підключення мультиспектральної камери до безпилотника
5. Захисний об’єктив
6. Мікрофібра тканина
7. Кріплення камери
8. SD карта 32 Гб
9. Посібник користувача
10. Посібник із швидкого запуску
11. Кейс