Мультиспектральна система SLANTRANGE на AGROEXPO-2018.

Презентнація офлайн технології мультиспектрального аналізу полів SLANTRANGE 3p відбудитеся на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому (Кіровограді).

Унікальність технології полягає в тому, що система надає різноманітні вивірені карти стану рослин одразу на полі за лічені хвилини після обльоту. На основі отриманої інформації спеціалісти сільгосппідприємства одразу можуть приймати відповідні рішення, щодо керування посівами. А час та точність у сільському господарстві коштують дуже дорого.

В рамках аграрної виставки національного масштабу, користувачам буде презентовано систему нового покоління, а саме SLANTRANGE 3p.

 

Запрошуємо Вас відвідати нашу експозицію.

 

Окрім мультиспектральної системи на нашій експозиції будуть представлені безпілотні літальні апарати (БПЛА) таких відомих марок як DJI MATRICE 600, DJI Phantom 4, Spectator-M, AZOVFLY, а також програмне забезпечення (SlantView, DroneDeploy) для оброки отриманих з БПЛА даних.

 

 

 

 

 

 

Наші спеціалісти наглядно на конкретних прикладах презентують Вам технологію, одночасно всі зацікавлені зможуть домовитись про польову презентацію технології.

З повагою та надією на співпрацю,

Команда DRONE-TO-BUSINES