Мультиспектральна система SLANTRANGE на AGROEXPO-2017.

Презентнація офлайн технології мультиспектрального аналізу полів SLANTRANGE 3p відбудитеся на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2017, яка пройде з 20 по 23 вересня у Кропивницькому (Кіровограді).

Унікальність технології полягає в тому, що система надає різноманітні вивірені карти стану рослин одразу на полі за лічені хвилини після обльоту. На основі отриманої інформації спеціалісти сільгосппідприємства одразу можуть приймати відповідні рішення, щодо керування посівами. А час та точність у сільському господарстві коштують дуже дорого.

В рамках іншої аграрної виставки національного масштабу, користувачам ще в липні цього року було презентовано дану систему попереднього покоління, а саме SLANTRANGE 2p.

Запрошуємо Вас відвідати нашу експозицію (виділено червоним квадратом):

Окрім мультиспектральної системи на нашій експозиції будуть представлені безпілотні літальні апарати (БПЛА) таких відомих марок як DJI MATRICE 600, DJI MATRICE 200, DJI AGRAS MG-1, SKIF, AZOVFLY, а також програмне забезпечення (SlantView, DroneDeploy) для оброки отриманих з БПЛА даних.

Наші спеціалісти наглядно на конкретних прикладах презентують Вам технологію, одночасно всі зацікавлені зможуть домовитись про польову презентацію технології.

З повагою та надією на співпрацю,

Команда DRONE-TO-BUSINES