Миттєва карта у реальному часі від DroneDeploy


Представляємо Live Map (переклад: Жива карта) від DroneDeploy.


Немає більше необхідності у SD картці, не треба робити завантаження, немає жодного очікування. Негайно отримуйте готові данні – без ноутбука або Інтернету, за допомогою тільки вашого дрону та мобільного пристрою під керуванням iOS.

У динамічному світі, дані повинні йти в ногу з операціями. Ваші рішення й результати Вашої справи залежать від цього. Ось чому майбутнє використання дронів у картографії належить технології отримання карт у режимі реального часу. Ви не можете дозволити собі чекати день або навіть години для отримання результатів аерофотозйомки.

Сьогодні DroneDeploy представляє, перший продукт, здатний створювати карти місцевості у реальному часі. Live Map дає змогу миттєво отримувати результат повітряної зйомки, для прийняття миттєвих рішень безпосередньо на місці зйомки.

Карти отримані за допомогою дрона у вашому планшеті
Якщо ви коли-небудь робили карту місцевості за допомогою дрононів, ви знаєте, як це відбувається: ви плануєте місію, літаїте і знімаєте фотографії, повертаєтесь до офісу, щоб завантажити дані на свій комп’ютер, і зачекаєте години, коли процес формування вашої карти буде завершено і ви зможете отримати готову карту.

Дивіться відео приклада роботи Live Map

За допомогою Live Map ви отримуєте потрібні вам дані негайно – без ноутбука або з’єднання з Інтернетом. Просто сплануйте політ, зробіть знімки та побачте готову карту, яка відображається на екрані під час польоту. Це воно. І коли ваш дрон завершить свій політ, усі дані синхронізуються із хмарою.

Можна згадати бета-продукт DroneDeploy – “Fieldscanner”. “Live Map” – це наступне покоління. З того часу, як розпочався цей проект, мобільні пристрої подвоїли обчислювальні потужності – це означає, що сьогоднішні “Live Maps” на 400% вища. Ці поліпшення стали можливими завдяки найновішим пристроям та значним досягненням, зробленими групою розробників DroneDeploy.


Одна з цих карт була зроблена за години – інша в режимі реального часу. Чи можете ви помітити різницю?

“Live Map”, крім того, у 5 разів швидше, ніж “Fieldscanner”, що робить можливим фіксувати у реальному часі зміни, які відбуваються у динамічному сучасному житті.


Ось як виглядає робота “Live Map”e режимі реального часу. Live Map у 5 разів швидше, ніж бета-версія продукту “Fieldscanner”.

Дані у реальному часі для прийняття рішень у реальному часі.

“Live Map” перетворює сотні гектарів площ на готові карти, без необхідності повертатися до офісу. Отримуйте точні дані  аерофотозйомки швидше, ніж будь-коли раніше.

Миттєвий погляд із висоти пташиного польоту на сільськогосподарські культури, аналіз здоров’я рослин за допомогою вашого дрона, можливість негайного прийняття рішень. Контролюйте роботу на об’єктах будівництва, відстежуючи земляні роботи, роботу обладнання та будівельників у режимі реального часу.

Отримуйте інформацію аерофотоз’йомки, негайно, тоді, коли вона найбільш потрібна


Співробітники МНС можуть використовувати “Live Map” для оцінки шкоди та координації допомоги у разі стихійних лих.

Співробітники МНС можуть використовувати “Live Map” для оцінки руйнувань та координації допомоги у разі стихійних лих, щоб отримати кращу картину надзвичайної ситуації або знайти людей зниклих без вісті.
“Live Map” може використовуватися не тільки для сільхоз виробників та будівельників. Цей додаток може впливати на будь-який робочий процес, який потребує миттєвого аналізу з повітря.

Вчені з питань навколишнього середовища можуть використовувати “Live Map” для документування зусиль щодо збереження та моніторингу змін.

Сфери застосування “Live Map” нескінченні.

Сумісність з існуючими робочими процесами у DroneDeploy

Потрібно провести аналіз на один крок далі? Без проблем. “Live Map” працює паралельно із традиційним процесом відстеження – все це під час з’йомки з дрона, для подальшого завантаження та обробки за допомогою стандартних інструментів DroneDeploy.

Просто завантажте фотографії з вашого польоту в DroneDeploy, як це зазвичай, і створіть карту із повноцінною роздільною здатністю або 3D-модель для подальшого аналізу, використовуючи стандартні інструменти.

Майбутнє зараз – і воно стає кращим з кожним часом

“Live Map” – це майбутнє картографування. Це мобільний, в режимі реального часу, і працюючий відразу у польоті інструмент. Оскільки дрони та пристрої продовжують вдосконалюватися, “Live Map” буде розвиватися, щоб забезпечити ще швидше, ще якісне відображення карт для будь-якої місцевості.

Незалежно від того, для чого ви вирішили використовувати “Live Map”, вас вразить якість та точність даних, які ви отримаєте за допомогою Вашого дрона та додатка “Live Map” у реальному часі.

Почніть роботу з DroneDeploy

Хочете дізнатись, як DroneDeploy може допомогти вашому бізнесу? Відвідайте www.drone2b.com.ua, щоб розпочати безкоштовну пробну версію або отримати консультацію. Мобільна програма DroneDeploy доступна для безкоштовного завантаження для пристроїв iOS та Android.