д.м.р.

Гірничовидобувна промисловість

Оперативне отримання точних даних про геометрію рудників та кар’єрів. Створення цифрових моделей місцевості з роздільною здатністю до 1 см. Визначення обсягів видобутку, планування гірських робіт, контроль повноти виїмки корисних копалин, контроль стану контурів бортів.

Оперативне отримання даних – ортофотоплани та тривимірні моделі рельєфу.

Залучення для зйомки об’єктів безпілотників (дронів) дозволить Вам виконувати її у будь який час. Висока якість та точність одержуваних даних, дозволить в короткі терміни створювати гірничо-графічну документацію та підтримувати її актуальність. Можливості наших апаратів дозволяють будувати ортофотоплани та 3D-моделі рельєфу, виконувати їх прив’язку до GPS-координат, та будувати на їх основі різнонаправлені аналітично-демонстраційні матеріали.

1

Моніторинг робіт та збільшення  ефективності.

Проведення регулярного моніторингу за допомогою безпілотних літальних апаратів, дозволить Вам отримувати оперативну та достовірну інформацію про хід робіт та дотримання термінів виконання. Одночасно використання можливості трансляції відео в реальному часі, дозволяє контролювати ситуацію на віддалених об’єктах.

1-EzLjFMYVsfouK0-5mkaOwQ(1)

Проведення вимірювання та розрахунків.

На основі отриманих даних Ви зможете:

  • аналізувати стан бортів та створювати профілі рельєфу за допомогою високоточних цифрових моделей місцевості;
  • виявляти зсуви та деформації за результатами регулярних зйомок;
  • планувати гірничі роботи з точністю наземного лазерного сканування, яка забезпечується за рахунок використання високоточних навігаційних приладів та фотоапаратури з високою роздільною здатністю встановлених на безпілотнику;
  • підвищити ефективність планування робіт за рахунок використання високоточних 3D-моделей поверхні.
2
4
Процес обчислення повністю автоматизований

3D-моделі дають уявлення про обсяг переміщуються мас.

Використовуючи ПО розроблене DroneDeploy, обсяг видобутку або наповнення може бути виміряний максимально швидко.