Безпілотні рішення для бізнесу

Галузеві рішення

Go to Сільске господарство

Сільске господарство

Агромоніторінг сільгоспугідь на предмет раннього виявлення стресу рослин шляхом побудови вегетаційних карт (в т.ч. NDVI). Виявлення плям засміченості бур’янами. Інспекція якості обробки грунту та посівних робіт.

Go to ЕНЕРГЕТИКА

ЕНЕРГЕТИКА

Інспекція: ліній електропередач, трансформаторних підстанцій, гідроспоруд (дамб), вітрогенераторів, парків сонячних батарей.

Go to ГІРНИЧОДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

ГІРНИЧОДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Інспекція кар’єрів. Обчислення обсягів земляних робіт. Розрахунок руху матеріалів.

Go to ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО

ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО

Складання карт та контроль станом лісового фонду. Аналіз та планування робіт. Оперативний моніторинг. Виявлення несанкціонованих вирубок та звалищ. Виявлення та боротьба з лісовими пожежами.

Go to НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

Запобігання надзвичайним ситуаціям. Підтримка під час проведення оперативно-рятувальних заходів. Ліквідація наслідків НС. Пошуково-рятувальні операції.

Про нас

На сьогодні в світі та в Україні зокрема, дуже стрімко розвивається ринок безпілотних систем, які знаходять застосування майже у всіх галузях господарства. Це і доставка товарів, аналітика стану сільськогосподарських рослин, інспекція інфраструктурних об’єктів (мости, лінії електропередач, будівлі тощо), тепловізійна зйомка, пошук людей у надзвичайних ситуаціях, охорона об’єктів та інше. Наша компанія спеціалізується у наданні аналітичних послуг (підприємствам сільського та лісничого господарства, гірничодобувної промисловості, енерготранспортуючим компаніям тощо) із застосуванням безпілотних апаратів та набору інструментів і програм, для обробки отриманих результатів та передачі клієнтам. Завдяки прогресивним світовим технологіям, які застосовуються в роботі, ми надаємо клієнтам точні дані у найкоротші терміни одразу на об’єкті вивчення, що в свою чергу економить час та гроші на прийняття кінцевих управлінських рішень. Крім надання послуг наша компанія пропонує готові пакетні пропозиції (продукт + програмне забезпечення) з проведенням навчання персоналу клієнта та сервісною підтримкою.

Наші партнери

DJI

Провідний світовий виробник БПЛА для бізнесу.

SlantRange

Виробник мультиспектральних сенсорів.

Dronedeploy

Постачальник хмарного програмного забезпечення для обробки зображень отриманих з повітря

AIRBORNE-ROBOTICS

Європейський виробник промислових мультикоптерів (БПЛА).