д.м.р.

Енергетика

Обстеження ЛЕП

Літаючий робот AIR6 дозволяє проводити діагностику: опор ЛЕП, вітряків, дамб, мостів, будівельних об’єктів, димових труб, дахів будівель, при цьому нікому не потрібно підніматися вгору або опускатися вниз. Крім цього, діагностика та обстеження може проводитися в нормальному режимі, без необхідності відключення ліній електропередач або закриття мостів.

 

 

strommasten_full

На відео показано, як за допомогою нашої інтелектуальної програми діагностики опор ЛЕП, один оператор може виконати діагностику лінії електропередач в найкоротші терміни. Фото з високою роздільною здатністю, отримані з вбудованої в БПЛА камери, показують потенційні дефекти ізоляції  в системі передачі електроенергії, без необхідності задіяння автовишок або відключення живлення на ділянці діагностики. У порівнянні зі звичайним оглядом, аерофотозйомка швидша, простіша, економічніша, та перш за все, значно безпечніша в будь-який час року.

Просто розмістивши гео-локатори поруч з опорою, пілот може визначити необхідну траєкторію польоту над нею. Як тільки пілот запускає політ, дрон починає підходити до кожної запрограмованої точки з високою точністю та робить знімки. Пілот бачить все, що відбувається в онлайн режимі на наземній станції та може перевести дрон в ручне управління в будь-яку хвилину.

 

З точки зору безпеки, опори ЛЕП завжди інспектувалися командою мінімум з двох осіб, що забирало багато часу, який витрачався на підйом та обстеження кожної з опор. БПЛА комплекс AIR6 виробництва Airborne Robotics з камерою та програмою для діагностики, це недороге рішення з отримання якісних результатів, де велика частина роботи проводитися у вас в офісі (наприклад, перегляд фотознімків).

airgrafikzoomstrommast1