Гексакоптер Typhoon H

27970 грн.
TyphoonH1
TyphoonH2
TyphoonH3
TyphoonH4
ОписХарактеристикиКомплектація

Основні особливості Гексакоптера Typhoon H

Інновації в компактному корпусі.

Typhoon H є сьогодні ідеальним вибором для тих, хто бажає отримати професійне літальний пристрій для аеро-фото або відео зйомки і, при цьому, в компактному розмірі. Функціонал квадрокоптера надає можливості для отримання ідеальних кадрів. Тривалість польоту Typhoon H становить до 25 хвилин, а знімає він на камеру CGO3 + в 4K UHD. Зображення в дозволі HD 720p транслюється на 7-дюймовий сенсорний екран в режимі реального часу.

Висока якість зйомки.

Камера CGO3 +, яка фіксується на гіростабілізаціонном підвісі, гарантує чітку стабілізацію по трьох осях. Це дозволяє знімати чітке відео в 4К UHD і не менш якісні 12-мегапіксельні фотографії. Оснащення камери скляним об’єктивом з кутом огляду 94 ° надає широке поле для творчості. Всі настройки камери можна змінювати безпосередньо під час польоту в ручному режимі.

Універсальна наземна станція.

Пульт управління ST16, який працює на платформі Android, допомагає управляти всіма параметрами квадрокоптера Typhoon H. Політ дрона можна запрограмувати, що дозволить отримати високоякісні фото і відео. Всі деталі, які знімає дрон, відображаються на вбудованому 7-дюймовому екрані пульта управління. Тобто, до нього не потрібно підключати додаткові пристрої, оскільки все доступно в одному корпусі. Відео можна переглядати з роздільною здатністю HD 720p на екрані ST16 в режимі реального часу на відстані до 1,6 км.

 

 

Підтримка додаткового пульта.

Typhoon H підтримує компактний і простий пульт управління Wizard з GPS. З його допомогою можна управляти параметрами польоту Typhoon H, коли другий оператор буде сконцентрований на безпосередньому процесі зйомки за допомогою пульта управління ST16. Такий тандем дозволить зняти прекрасний матеріал без залучення великої команди.

 

Розширений вибір аксесуарів.

Квадрокоптер Typhoon H підтримує FPV-гарнітуру SkyView, яка дозволить переглянути політ так, як його бачить камера літального пристрою. Для виконання широкого спектру завдань, до квадрокоптера можна підключити тепловізійну і світлочутливу камеру CGOET. Такі можливості перетворюють Typhoon H в насправді універсальний інструмент з широкими можливостями.

 

Інтелектуальні режими польоту.

Система безпеки RealSense Typhoon H складається з фронтальних сонаров, які дозволяють скидати швидкість і облітати перешкоди на шляху. Завдяки цьому квадрокоптер бачить те, що знаходиться навколо нього. У разі необхідності польоту навколо обраної точки, режим Orbit Me це гарантує. У свою чергу, режим Point of Interest дозволяє стежити за певним об’єктом, не випускаючи його з кадру. Режим Journey дозволяє дрону полетіти на відстань до 90 метрів від оператора і поступово наближатися. У режимі Follow Me, дрон буде летіти за оператором і автоматично сфокусуватися на ньому. Політ по точках і автоматичне повернення в домашню точку також доступні в Typhoon H.

Надійність і практичність.

Пропелери Typhoon H встановлюються дуже швидко і зручно. Для цього створена спеціальна кнопка, яка фіксує їх. Шасі літального пристрою автоматично забираються після зльоту, що надає більш широкий кут огляду. Всі шість променів квадрокоптера складаються, що істотно спрощує транспортування пристрою.

 

Розміри 480x425x295 мм
Роздільна здатність відео UHD: 4K @ 30 FPS – Full HD: 1080p @ 24/25/30/48/50/60/120 FPS
Вага 1,9 кг / 2,06 кг (із системою RealSense)
Макс. швидкість набору висоти 5 м/с
Макс. швидкість вертикального зниження 3 м/с
Макс. швидкість 70 км/год
Макс.высота польоту над рівнем моря 1600 м (програмно предвстановлено 122 м) – налаштовується через GUI
Макс. час польоту до 25 хвилин
Матриця 1/2.3″ CMOS, 12.4 мегапікселів
Швидкість затвору камери 1/30с – 1/8000 с
Моделі (карти пам’яті) microSD Class 10 (4 до 128GB)
Батарея пульта 8700 мАг
Ємність батареї квадрокоптера 5400 мАг

 

Гексакоптер Typhoon H.
Камера CGO3+ на підвісі.
Пульт ST16.
Акумулятор.
Зарядний пристрій.
Блок живлення й адаптер.
Аксесуари.