Пограмне забезпечення SLANTVIEW

Main_stress
Stress
Filter4
Color
SView
ОписSlantView LiteSlantView Pro

Програмне забезпечення SlantView для сенсорів Slantrange

Нова цінна інформація.
Отримання в лічені хвилини без необхідності підключення до мережі Internet

SLANTVIEW – розумна аналітика для аеро агрономії. Надає потужний набір аналітичних інструментів, які автоматизують обробку всіх даних отриманих від сенсорів SLANTRANGE. SLANTVIEW представляє новий алгоритм інтелектуального стиснення і статистичної обробки даних, виділення особливих ознак і класифікації сигналів для мінімізації вимог, що пред’являються до комп’ютерів. Таким чином процес обробки може бути розпочато ще в польоті в самих сенсорах і завершено через кілька хвилин після завершення польоту за допомогою недорогого комп’ютера або планшета в будь-якій точці світу. SLANTVIEW це аналітичне рішення, яке дозволяє виконувати вимірювання з використанням невеликих БПЛА, що цілком доступно для всіх фермерів, а не тільки для тих, хто має доступ до високопродуктивних комп’ютерних систем.

Нова цінна інформація про посіви.

Яку б ви хотіли отримувати інформацію про стан культур на вашому полі? Це звичайно ж залежить від того, який вид сільськогосподарських культур ви вирощуєте, яка зараз пора року, вашого географічного положення і маси інших змінних. Ваші потреби в інформації носять специфічний і прогресуючий характер.
SLANTVIEW це єдиний інструмент аналізу, для агрономів, який має універсальність в застосуванні для задоволення ваших потреб, для отримання більш специфічних і дієвих видів інформації.

Після сходові дослідження.

Для більшості культур перші кілька тижнів після посіву є найважливішим етапом, протягом якого необхідно оцінити схожість і першу стадію розвитку, а також вплив бур’янів. SLANTVIEW автоматизує індивідуальний підрахунок рослин, які зійшли і класифікацію бур’янів за допомогою аерозйомки, щоб надати повну картину стану поля на першому етапі.

 • Кількість рослин
  Карта кількості рослин SLANTVIEW показує реальний стан сходів (їх кількість). На відміну від інших методик, які просто оцінюють кількість рослин шляхом пошуку прогалин на полі, алгоритм SLANTVIEW фактично виділяє кожну рослину на полі й розділяє їх на культуру і бур’яни для чіткого підрахунку. Кількість сходів вказується в розрізі на одиницю площі.
 • Карта бур’янів
  Карта щільності бур’янів надає інформацію (індикатори) по бур’янам на ранній стадії розвитку основної культури, щоб своєчасно впровадити цільовий вплив на них за допомогою гербіцидів. Щільність бур’янів вказана у вигляді фракцій на окремій території, де виявлено ці бур’яни.

Дослідження стану здоров’я культур протягом усього сезону.

Чи справді NDVI це все, що вам потрібно? Адже мультиспектральна зйомка з високою роздільною здатністю може надати набагато більше інформації. Всесезонне обстеження здоров’я рослин зі SLANTVIEW включає в себе набір інформаційних шарів для комплексного вивчення умов, що змінюються із розвитком рослин.

 • Стресовий стан
  Карта стресового стану рослин поєднує в собі кілька спектральних діапазонів у видимій і ближній інфрачервоній областях спектру для вимірювання поглинання і клітинної цілісності, які є маркерами, що сигналізують про нестачу поживних речовин, нашестя шкідників, або про зневоднення.
  Ця карта дозволяє більш ефективно і точно провести розвідку для всебічного виявлення, на ранніх етапах, стресового стану рослин, ніж це було б можливо з простим дводіапазонним індексом типу NDVI
 • Щільність вегетаційної маси
  Карта щільності вегетаційної маси (щільності рослин) показує процентне співвідношення поля зайняте культурою. Протягом перших тижнів після посіву ця частка покриття збільшується від нуля до повного покриття поля засіяною культурою. Ця інформаційна карта має цінність для виявлення ділянок на яких не зійшли або слабо розвинулись рослини, а також для вимірювання збитку від погодних явищ та інших факторів.
 • Прогноз врожайності
  Безліч варіантів вимірювань посівів зібрані у єдине з метою визначення майбутніх результатів врожайності на карті прогнозу врожайності. Цей новий сервіс з’явився у 2016 році. Для фермерів – це оціночний інструмент вищого рівня, який включає в себе безліч окремих факторів, що впливають, у кінцевому рахунку, на врожайність.
 • Розподіл змісту хлорофілу
  Карта показує розподіл змісту хлорофілу у рослинах по всьому полю.
 • NDVI
  SLANTVIEW також надає можливість отримувати традиційні вегетаційні індекси:
  Red NDVI (RNDVI)
  Green NDVI (GNDVI)
  Red Edge NDVI (RENDVI)

Спеціальна класифікація сигналів.

Яка специфічна інформація вам потрібна? Наскільки велика проблема з поляганням рослин? Які ділянки піддалися стресу через інфекцію?
Де конкретно поширюються шкідливі бур’яни?

Алгоритми недавно впроваджені в SLANTVIEW дозволяють налаштовувати і класифікувати сигнали для широкого спектра спеціальних можливостей.

На прикладі нижче програма була налаштована на відділення зон із наявністю на них дерев та кустарників, і все це всього лише за допомогою декількох нескладних дій користувача. Аналогічні налаштування можуть бути застосовані для виділення зон бур’яна.

Зображення з високою роздільною здатністю.

Дуже складно застосовувати сантиметрову здатність знімка для діагностики стану поля. На додаток до вегетаційних карт, SLANTVIEW надає результати зйомки у вихідної (повної) роздільної здатності, без будь-якого стиснення знімків, на відміну від інших технологій. Бачите проблемну ділянку на вашій карті? Миттєве збільшення відповідного знімка, дозволяє розглянути повну картину стану вашого поля на будь-якій ділянці.

 

 • Колір (Кольорове зображення із повною роздільною здатністю)
 • Стрес (чотирьох діапазонне зображення стресового стану рослин з високою роздільною здатністю)
 • NDVI (Карти індексу NDVI в червоному, зеленому і близько з червоним діапазонах з високою роздільною здатністю)

Для сторонніх дослідницьких програм доступні попередньо відкалібровані знімки з високою роздільною здатністю для обчислення значень відображення в кожному дискретному діапазоні спектра. Ці знімки SLANTVIEW дозволяє переглядати і зберігати в форматах: GeoTIFF, KML, SHP.

Найбільш ефективне рішення щодо збору та обробки даних.

Агрономічні дані є як цінними, так і швидкопсувними. Головним завданням SLANTRANGE є мінімізувати час на збір і обробку інформації. Нова технологія, не тільки радикально скорочує ваш час на збір інформації, а й видає підсумковий результат всього через кілька хвилин у будь-якому місці.

Чотирьохразове скорочення витрат на збір інформації.

Традиційні методи картування не мають сенсу для сільського господарства. Запатентований SLANTRANGE алгоритм вимагає всього 20% перекриття знімків, в порівнянні з галузевими стандартами в 70-80%. Це означає, що ви можете покрити поле у 4 рази швидше, ніж при використанні подібних сенсорів з такою ж роздільною здатністю. Іншими словами, ваша система на БПЛА може почати конкурувати з пілотованої авіацією в сфері аерозйомки.

Немає Internet мережі? Не проблема!

Хмарні сервіси не завжди доступні. Вивантаження гігабайтів зібраної інформації, у вигляді знімків, для обробки це дорога і не завжди доступна операція. Обробка даних  SLANTVIEW набагато ефективніша, вона може бути виконана за хвилини, прямо на полі. Не потрібен доступ до мережі. Ніякої додаткової обробки в офісі. Збирайте, аналізуйте і дійте за один виїзд на поле.

Портативність всіх даних.

У вас вже є система управління даними з полів? Вам не потрібна ще одна для використання даних від SLANTRANGE? SLANTVIEW буде експортувати інформаційні шари в кілька стандартних форматів тому ви легко й органічно зможете поєднувати ваші джерела даних для отримання загальної картинки по вашим полям.
У вас є ваша власна аналітична програма? SLANTVIEW також експортує із повною роздільною здатністю зібрану інформацію, з усіма вбудованими метаданими необхідними для побудови ваших власних карт і проведення вашого власного аналізу.

SLANTVIEW доступний з кількома рівнями можливостей, щоб задовільнити ваші потреби, виходячи з ваших фінансових можливостей. Існуючі пакети програмного продукту:

 •  SLANTVIEW LITE (безкоштовно);
 • SLANTVIEW PRO (ліцензія на 6 та 12 місяців).

Просто шукаєте по-справжньому відкалібрований мультиспектральний сенсор і вже маєте переважне рішення для обробки? SLANTVIEW LITE дозволяє експортувати як необроблені, так і відкалібровані по відображенню знімки з вашого сенсора SLANTRANGE, тому, в подальшому, ви можете обробляти їх, як вам зручно, в будь-якому сторонньому програмному продукті. Можливість відкривати, збережені в інших пакетах SLANTVIEW дані (сформовані вегетаційні карти) і працювати з ними (переглядати карти, знімки, з яких складається карта, використовувати призначені для користувача фільтри та інш.)

 SLANTVIEW LITE
Немає необхідності у наявності мережі Інтернету +
Експорт відкаліброваних за відображенням знімків +
Миттєвий захват/Перевірка якості +
Обробка знімків із 20% перекриттям  –
Швидка обробка на полі  –
Додавання анотацій  –
Статистичні звіти  –
Знімки із високою роздільною здатністю  –
NDVI (GNDVI, RNDVI, RENDVI)
Карта стресу рослин  –
Карта расподілу вегетаційної маси  –
Карта прогноза урожайності  –
Карта розподілу змісту хлорофілу у рослинах  –
Карта бур’янів
Карта кількості рослин  –
Налаштування користувача «розумна аналітика»™

Повний набір інформаційних продуктів і можливостей обробки, в який додані базові інструменти нових комп’ютерних технологій і техніки машинного самонавчання, для надання ще більш специфічної і цінної інформації про посіви.

 SLANTVIEW PRO
Немає необхідності у наявності мережі Інтернету +
Експорт відкаліброваних за відображенням знімків +
Миттєвий захват/Перевірка якості +
Обробка знімків із 20% перекриттям +
Швидка обробка на полі +
Додавання анотацій +
Статистичні звіти +
Знімки із високою роздільною здатністю +
NDVI (GNDVI, RNDVI, RENDVI) +
Карта стресу рослин +
Карта расподілу вегетаційної маси +
Карта прогноза урожайності +
Карта розподілу змісту хлорофілу у рослинах +
Карта бур’янів +
Карта кількості рослин +
Налаштування користувача «розумна аналітика»™ +