Мультиспектральний сенсор Slantrange 3P

208000 грн.

RAD-M100-AG-SLRG-KIT
SL3p
3p-lighter-square

ОписХарактеристикиКомплектація

Основні особливості сенсору Slantrange 3Р


Зустрічайте абсолютно новий SLANTRANGE 3p.

Побудований на основі процесора Qualcomm Snapdragon, SLANTRANGE 3p володіє потужною вбудованою системою обробки знімків і аналітичними здібностями, представляючи собою наступне покоління точності і швидкості, яку ви очікуєте від SLANTRANGE.

У 4 рази більше покриття території за один політ.

Витрати мають значення. А для невеликих компаній операторів безпілотних систем це означає можливість обльоту за один політ більшої кількості гектар. Інноваційний алгоритм обробки даних SLANTRANGE 3p вимагає всього 20% перекриття знімків, навіть при оцінці стану культур в кінці сезону. У порівнянні з 80% перекриттям при використанні традиційних методів обробки даних – це чотириразова економія часу і грошей на збір даних.

 

Миттєвий результат в будь-який час в будь-якому місці.

Не потрібне підключення до мережі інтернет. Не потрібні високопродуктивні комп’ютери. SLANTRANGE 3p починає обробку даних, ще перебуваючи в польоті. Завдяки власному програмному забеспеченню SLANTVIEWЗакінчені, повні результати з поля доступні протягом декількох хвилин після завершення польоту. Якщо вам потрібно працювати там, де немає доступу до мережі або до комп’ютерів, або у вас просто немає часу на розвантаження та обробку ваших даних, то SLANTRANGE 3p це те, що вам потрібно.

Завжди точні данні.

Точність має важливе значення. Це різниця між довірою вимірам, за які ви заплатили, або сумнівом, чи є ті тонкі зміни в даних насправді результатом некоректного налаштування сенсорів або програми.
SLANTRANGE першими розробили новий підхід до точності вимірювань з введенням в 2014 році встановлюваємих на борт датчиків підбору характеристик сонячного випромінювання і радіометричного калібрування.
Сучасна система є ще більш точною. Інноваційні елементи дизайну зливаються в єдину архітектуру апаратного і програмного забезпечення, щоб надавати найбільш точні вимірювання навіть при використанні невеликих БПЛА:

  • Вбудований сонячний спектрометр для покадрового радіометричного точного вимірювання відображення (Патент США 9.470.579)
  • Індивідуальні характеристики лінз для точного усунення спотворень і декаширювання
  • Оптимізовані алгоритми для динамічної реєстрації крос-каналів
  • Інтелектуальна фільтрація ™, яка вибірково відбирає зразки елементів об’єкта, щоб уникнути спотворення наслідками заднього плану грунту, тіней, дзеркальних відображень або іншими джерелами засмічення зображення.

Всі ці нові можливості роблять 3p найбільш точною системою вимірювання вегетації з повітря, доступною на сьогоднішній день.

Для використання на практично будь-яких повітряних судах.

З вбудованою системою калібровки сонячного світла, датчиком GPS, і з інерційними вимірювальними сенсорами, система SLANTRANGE може бути застосована практично на будь-яких повітряних судах. Все що потрібно для установки системи – це джерело живлення і відповідне кріплення. Грамотна аналітика усуває необхідність застосування карданних підвісів і противібраційних систем, що максимально спрощує використання. У нас є в наявності монтажні комплекти для більшості відомих БПЛА.

 

Більше інформації дивіться на сайті www.slantrange.com.ua

 

 

Кількість спектральних каналів (Вегетаційний сенсор) 4
Роздільна здатність кожного сенсору 12 Мп
Тип процессору Qualcomm Snapdragon 801
Швидкість процессору Quad-Core 2.26GHz
Вбудована оперативна пам’ять 2 GB
Тип детектора Si CMOS
Робочий спектральний діапазон 410 – 950 нм
Затвор Покадровий
Положення діапазонів Вибіркове
Позиціонування і орієнтація Вбудований GPS / IMU з розширеним фільтром Kalman
Розмір зображення в одному пікселі при 120 метрової зйомці 4,8 см
Рекомендоване перекриття знімків 20%
Продуктивність при 120 метрової зйомці і швидкістю польоту 20 м/с 400 га/год
Час польоту при 120 метрової зйомці і швидкістю польоту 20 м/с
(65 Га)
17 хвилин
Доступні інформаційні шари (вегетаційні індекси) Кількість рослин, Бур’яни, Стрес карта, Вегетаційна маса, Прогноз врожаю, GNDVI, RNDVI, Red Edge NDVI
Обсяг пам’яті (з’ємна карта пам’яті) 64 Гб (4 години)
Доступні формати зображень KML, SHP, GeoTIFF
Розмір основного сенсора 14,6 х 6,9 х 5,7 см
Розмір допоміжного сенсора 8,1 х 3,5 х 1,7 см
Вага 350 грам
Струм та потужність 11 W @ 9.0-28.0 VDC


1. Мультиспектральний сенсор (1 шт)
2. Датчик освітленості (1 шт)
3. Кабель живлення сенсору (1 шт.)
4. Шина для з’єднання сенсора і датчика освітленості (1 шт)
5. Ithernet кабель для передачі даних із сенсору до ноутбука (компьютера) (1 шт)
6. Керівництво користувача (1 шт)
7. Карта пам’яті micro SD (64 Gb) (1 шт.)