д.м.р.

Глушилки

БПЛА або Дрони (квадрокоптери, гексакоптери, октокоптери і літаки) – це сучасні, найбільш поширені, безпілотні літальні апарати.
Стрімкий розвиток і використання яких почалося відносно недавно. Однією зі сфер застосування і використання Дронів є зйомка різних об’єктів і заходів з повітря. Останнім часом, все частіше фіксуються випадки незаконного використання безпілотників для стеження та збору інформації про людину або об’єкт за допомогою встановленого на їх борту обладнання. Потужні глушилки дронів, розраховані спеціально на такий тип БПЛА, дозволяють вирішити дану проблему максимально ефективно.

1

 

Безпілотники, в більшості випадків, використовують кілька каналів передачі інформації. Найбільш поширеними з них є: Wi-Fi, супутникова навігація GPS. Так само, можуть використовуватися радіо діапазони.
Особливості глушилок і заглушувачів Wi-Fi і GPS – вони блокують сигнали GPS, RC, Wi-Fi на різних частотах.
Радіус блокування дронів становить від 200 до 2000 метрів, в залежності від рельєфу місцевості, сили сигналу і відстані до оператора.
Глушилка БПЛА унеможливлює передачу відео і аудіо інформації з борту безпілотника на монітор пульта управління оператора дрона.

Глушилки відрізняються високою потужністю і здатні захистити від несанкціонованого втручання у ваше життя. При цьому, важливо пам’ятати, що використання заглушувачів не повинно поширюватися на третіх осіб і заважати їм безперешкодно користуватися послугами мобільного зв’язку та інтернету. В іншому випадку, ви порушите законодавство, що призведе до втручання правоохоронних органів.

Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати і купити глушилку БПЛА, яка допоможе Вам зберегти інформацію від сторонніх очей.

Шановні клієнти !!!
Купуючи глушилку на сайті drone2b.com.ua і використовуючи її, переконайтеся, що вона не заважає оточуючим і працює тільки в межах, що забезпечують Вашу особисту безпеку, не створює проблем іншим громадянам в отриманні послуг мобільного зв’язку. Використовуючи даний прилад з метою самозахисту, не заважаючи третім особам отримувати мобільний зв’язок, ви нічого не порушуєте, в разі якщо Ви позбавляєте 3-х осіб можливості отримувати зв’язок, Ви порушуєте закон !!!
Прилад призначений ТІЛЬКИ для роботи в закритому приміщенні, при цьому він не повинен блокувати телефони за межами цього приміщення. Використовуючи даний прилад переконайтеся в тому, що всі особи, що знаходяться в приміщенні згодні з відсутністю мобільного зв’язку.
Звертаємо увагу користувачів drone2b.com.ua на те, що замовляючи глушилку, вони гарантують використання приладів представлених на сайті в особистих, побутових цілях. Підтверджують факт уважного вивчення статті “361 Кримінального кодексу України” і повного усвідомлення наслідків її порушення. У разі незгоди з цими умовами, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
Стаття настійно рекомендується до прочитання !!!
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2289-15