Гексакоптер AIR6 “AIRBORNE ROBOTICS”

0 грн.
air-6kombi_0
AIR_AIR6_Tricho_Abwurf_print
air-6_0
ОписХарактеристикиКомплектація

Основні особливості Гексакоптера AIR6

 

Комплекс для вирішення бізнес-завдань.

AIR6 – це результат багаторічного досвіду AIRBORNE ROBOTICS в розробці і створенні Мультикоптерів для бізнес-клієнтів, починаючи з середини 2013 року. AIR6 побудований із застосуванням шести двигунів, робота яких може бути налаштована спеціально для потреб клієнтів. Навіть базова версія БПЛА надає безліч функцій, наприклад відкрите програмне забезпечення яке дозволяє інтегрувати його з іншим ПО. Комплекс AIR6 призначений для роботи однієї людини, таким чином, витрати Вашої компанії на персонал залишаються на низькому рівні.

Автоматизовані польоти для кінозйомок, промислового застосування, фотографій, вимірювань і багато іншого.

Дрони використовуються в різних галузях промисловості і в професійних зйомках. Вони літають по попередньо запрограмованим маршрутами, економлячи оператору багато сил і часу. Автоматичне управління польотом є розумним рішенням, коли, наприклад, одні і ті ж території повинні регулярно перевірятися з повітря для створення документації або проведення вимірювань (як при видобутку корисних копалин, в сільському господарстві і при організації охорони навколишнього середовища).

Універсальність.

Безпілотники AIRBORNE ROBOTICS поставляються по всьому світу у вигляді готового рішення, що включає в себе відповідне програмне забезпечення, а також навчання польотам. Відразу ж після отримання нашим клієнтом свого нового AIR6, він може приступити до справи. На систему підвісу AIR6 можуть бути встановлені різні камери: для кіно- і фотознімків, тепловізійні і інфрачервоні камери, а також різні вимірювальні датчики для аналізу навколишнього середовища. Таким чином, система може бути пристосована до широкого спектру застосувань. Наша система являє собою відкриту платформу для розробників, тому фахівці з різних галузей можуть програмувати літаючого робота AIR для своїх власних цілей і завдань польоту, оскільки інтерфейси та програмне забезпечення у вільному доступі.

Європейська якість.

Усі літаючі роботи AIRBORNE ROBOTICS розроблені і виготовлені в Австрії. Це гарантує найвищу якість і довговічність – і відповідає найвищим вимогам. Літаючі роботи AIRBORNE ROBOTICS мають модульну конструкцію і розширюваність, так що вони можуть пристосуватися до специфічних вимог кожної галузі. Після багатьох років досвіду, виробник знає: питання починаються після першого зльоту вашого літаючого робота. Саме тому він приділяє величезну увагу обслуговуванню клієнтів.

Надійність. 

Дрони є власною розробкою AIRBORNE ROBOTICS і завжди поставляються в форматі «готовий до польоту». Ці шости–моторні безпілотники літають з більшою стабільністю, ніж квадрокоптери, так як більша кількість моторів робить їх більш стійкими в польоті. Ці шости-пропелерні коптери відповідають найвищим вимогам з безпеки польотів. Насправді, з ними дуже рідко бувають аварії. Багато з компонентів безпілотників є дублюючими і будуть працювати незалежно один від одного в разі виходу з ладу.

Максимальне корисне навантаження: 1 кг
Максимальна загальна вага: 5 кг
Максимальний час польоту: 18 хвил
Батарея: 2x 3700 мАч 6S
Швидкість вітру Макс: 10 м/с
Максимальна швидкість: 14 м/с
Заміна батареї: 30 с
Частота дистанційного керування: 2.4 Ghz
Дальність дистанційного керування: 1000 м
Частота відеоканалу (аналогова): 5.8 GHz
Частота відеоканалу (цифрова): 2.4 GHz
Габарити Довжина х Ширина х Висота: 950 х 950 х 450 мм

1. Мультикоптер (готовий до польоту)
2. Програмне забеспечення (для керування автоматичним польотом)