DRONE-TO-BUSINESS приймає участь у Конференції AGROIT 2017

 

30 жовтня у Києві відбудеться друга щорічна конференція AGROIT 2017. Це захід, який присвячений інформаційним технологіям в аграрному бізнесі.

Інформаційні технології є запорукою успішного та ефективного ведення агробізнесу. Вони дозволяють автоматизувати виробництво та проаналізувати показники ефективності, здійснити картування та супутниковий моніторинг полів, здійснити правильний облік земельного банку, сканувати ґрунт та проаналізувати його стан, здійснювати облік пального та інших ресурсів підприємства, впровадити навігацію транспорту та якісно керувати автопарком підприємства, використовувати безпілотні літальні апарати з метою вимірювання полів, контролю якості обробітку посівних площ, аналізу посівів тощо.

DRONE-TO-BUSINESS представить відвідувачам мультиспектральну систему SLANTRANGE (мультиспектральна камера та програмне забеспечення SLANTVIEW) цільовим призначенням якої є отримання високоякісних спектральних знімків сільскогосподарських культур з повітря, та побудова за їх допомогою вегетаційних карт поля для визначення ділянок на яких є проблеми у вегітаційному процесі росту рослин.
Перевегою даної системи перед існуючими сьогодні аналогами є наявність власного програмного забеспечення, яке завдяки запатентованій аналітиці, дозволяє аграріям максимально оперативно отримувати інформацію стосовно стану рослин на полі та своєчасно реагувати. Система повністю автономна і не залежить від наявності доступу до мережі інтернету, що робить її високомобілною, та дозволяє аграріям використовувати її прямо на полі.

Як носій для камери буде представлений гексакоптер DJI Matrice 600

Дана модель має низку переваг перед існуючими аналогами, що і обумовило її використання в якості носія, а саме:
– стабільність польоту
– простота планування польотного завдання для автоматичного польоту
– тривалість польоту на одному заряді (до 30 Хв.)
– точність позиціанування
– спроможність “врятувати себе” навіть за умови втрати двох гвинтів
– завдяки зарядному пристрою для одночасної зарядки усіх батарей, час повної зарядки 1 год. 15 хв.

 

Організатори конференції AGROIT 2017 запрошують аграріїв (як агрохолдинги, так і невеликі аграрні підприємства) з усієї України та провайдерів ІТ рішень для аграрного сектору задля знайомства аграріїв з новітніми технологіями.

Наша команда запрошує Вас відвідати Конференцію, яка відбудеться 30 жовтня 2017, зал Forum (2 поверх) бізнес-центр «Кристал». Київ, Харківське шосе, 175 (метро Бориспільська). Тривалість  конференції: 10:00 – 18:00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *