Квадрокоптер DJI MATRICE 210

0 грн.
Matrice_210_1
Matrice_210_2
Matrice_210_3
Matrice_210_4
ОписХарактеристикиКомплектація

Основні особливості Квадрокоптер DJI MATRICE 210

 

Широкі промислові можливості.

Квадрокоптер DJI Matrice 210 оснащений трьома крапками для встановлення підвісів. Одна з них знаходиться на верхній частині корпусу пристрою і дві – в нижній. Літаюче пристрій призначений виключно для використання в промислових цілях. До того ж, Matrice 210 не боїться атмосферних опадів, адже його корпус надійно захищений від впливу вологи.

Максимальний контроль і функціональність. 

Пересування Matrice 210 може бути налаштоване за кількома сценаріями. Автоматичний режим Activetrack дозволяє дрону пересуватися за об’єктами, які, в свою чергу, теж знаходяться в русі. Ця функція знайшла своє призначення в пошуку зниклих людей. У разі завдання функції точки інтересу, Matrice 200 може облітати певний об’єкт по колу, вивчаючи його стан. Даний режим підтримується з камерами X4S і X5S. Система запобігання зіткнень FlightAutonomy, яка включає п’ять сенсорів, гарантує безпеку польоту.

Розширене програмне забезпечення.

Управляти Matrice 210 можна за допомогою додатків DJI GO 4 або DJI Pilot. Для створення польотних завдань рекомендується використовувати DJI GS Pro. Потужна система передачі відеоданих Lightbridge 2 транслює відео на польотний контролер. Завдяки вбудованому ADS-B передавача, пілот може отримувати актуальну інформацію про повітряні судна, які знаходяться неподалік.

Розширений діапазон сфер застосування. 

Matrice 210 забезпечує високу точність зйомки з повітря, в разі інспекції ЛЕП. У рятувальних операціях, польотна платформа, в парі з тепловізором і зум-камерою, дозволяє швидко знайти постраждалих або зниклих. У разі інспекції вітрових генераторів, літаюча платформа гарантовано уникне зіткнення з рухомими деталями. Більш того, верхня камера дрона дозволить детально оглянути навіть самі лопаті станції. Верхня камера також дозволяє провести детальне обстеження мостів. Не менш часто Matrice 210 застосовують в оцінці ситуації при лісових пожежах, огляді насаджень на великих площах, перевірці телебашен, нафтових платформ та інших сферах.

Сумісні стабілізатори Zenmuse X4S, Zenmuse X5S, Zenmuse Z30, Zenmuse XT
Розміри 887х880х408 мм
Макс. злітна маса 6140 г
Макс. кутова швидкість Нахил: 300 °/с Поворот: 150 °/с
Маса 4270 г
Макс. швидкість набору висоти 5 м/с
Макс. швидкість вертикального зниження 3 м/с
Макс. швидкість S-режим 23 м/с, P-режим 17 м/с, A-режим 23 м/с
Макс.висота польоту над рівнем моря 2500 м
Макс. час польоту 23 хв (без завантаження, з TB50)