Квадрокоптер DJI MATRICE 210 RTK

0 грн.
Matrice_210RTK_1
Matrice_210RTK_2
Matrice_210RTK_3
Matrice_210RTK_4
ОписХарактеристикиКомплектація

Основні особливості Квадрокоптер DJI MATRICE 210 RTK

 

Зносостійкість.

Matrice 210 RTK оснащений 17-дюймовими гвинтами і потужними двигунами, які гарантують стабільний політ. Система обігріву двох акумуляторів дозволяє літати навіть в прохолодну погоду. До того ж, Matrice 210 RTK не боїться атмосферних опадів, адже його корпус надійно захищений від впливу вологи.

Максимальний контроль і функціональність. 

Пересування Matrice 210 RTK може бути налаштоване за кількома сценаріями. Автоматичний режим Activetrack дозволяє дрону пересуватися за об’єктами, які, в свою чергу, теж знаходяться в русі. Ця функція знайшла своє призначення в пошуку зниклих людей. У разі завдання функції точки інтересу, Matrice 200 може облітати певний об’єкт по колу, вивчаючи його стан. Даний режим підтримується з камерами X4S і X5S. Система запобігання зіткнень FlightAutonomy, яка включає п’ять сенсорів, гарантує безпеку польоту.

Розширене програмне забезпечення.

Управляти Matrice 210 RTK можна за допомогою додатків DJI GO 4 або DJI Pilot. Для створення польотних завдань рекомендується використовувати DJI GS Pro. Потужна система передачі відеоданих Lightbridge 2 транслює відео на польотний контролер. Завдяки вбудованому ADS-B передавача, пілот може отримувати актуальну інформацію про повітряні судна, які знаходяться неподалік.

Розширений діапазон сфер застосування. 

Дрони серії Matrice 210 RTK забезпечують високу точність зйомки з повітря, в разі інспекції ЛЕП. У рятувальних операціях, польотна платформа, в парі з тепловізором і зум-камерою, дозволяє швидко знайти постраждалих або зниклих. Верхня камера дозволяє провести детальне обстеження мостів. Не менш часто Matrice 210 RTK застосовують в оцінці ситуації при лісових пожежах, огляді насаджень на великих площах, перевірці телебашен, нафтових платформ та інших сферах.

 

Сумісні стабілізатори Zenmuse X4S, Zenmuse X5S, Zenmuse Z30, Zenmuse XT
Розміри 887х880х408 мм
Макс. злітна маса 6140 г
Макс. кутова швидкість Нахил: 300 °/с Поворот: 150 °/с
Маса 4270 г
Макс. швидкість набору висоти 5 м/с
Макс. швидкість вертикального зниження 3 м/с
Макс. швидкість S-режим 23 м/с, P-режим 17 м/с, A-режим 23 м/с
Макс.висота польоту над рівнем моря 2500 м
Макс. час польоту 23 хв (без завантаження, з TB50)

Комплектується в залежності від потреб замовника