Польовий сканер DroneDeploy дозволяє зробити простим онлайн картування сільгоспугідь за допомогою дрона.


Якщо у вас є пристрої iOS та дрон DJI, відтепер вам доступна можливість створення карт в режимі реального часу. DroneDeploy запустив тестовий проект Польового сканера (Fieldscanner), який є експериментальним інструментом розробленим для створення карт під час польоту вашого дрона, щоб ви могли робити певні дії та приймати рішення ще до його посадки.

DroneDeploy вже пропонує платформи хмарного ПЗ, які дозволяють планувати автономний політ, обробляти дані для створення карт і 3D моделей. Також ми маємо додатки в App Market, які з’єднують інші додатки безпосередньо з DroneDeploy, що дозволяє розширення функціональних можливостей ПЗ.

Замість витрати часу на розвантаження та обробку даних в комп’ютері, Польовий сканер може сформувати карту поля за декілька хвилин. Цей додаток орієнтований на фермерів, дозволяє операторам дрона створювати карти в реальному часі і аналізувати їх безпосередньо на місці за допомогою мобільного пристрою. Для цього не потрібен Wi-Fi або мобільний зв’язок. Тому, ви можете взяти його з собою куди завгодно, запустити дрон і все готово!!!

Польовий сканер створює карти з низькою роздільною здатністю, їх можна переглядати на мобільному пристрої. Після приземлення дрону, Польовий сканер інформує фермера про стан посівів та допомагає йому зробити позначки на полі. Якщо ви підключені до мережі, ви можете прикріплювати замітки і фото з важливими ділянками прямо на карту.

«Час у фермерів дуже дорогий і обмежений ресурс, тому, коли розглядається новий інструмент, то чим простішим і швидшим він буде, тим краще” – говорить Jim Love, менеджер з легкої техніці в компанії Beck’s Hybrids. “Можливість отримання даних протягом декількох хвилин, без підключення до мережі, маючи тільки дрон та смартфон, Польовий сканер перетворить дрони з іграшки в інструмент для щотижневої оцінки посівів».

Польовий сканер може надати допомогу фермерам в різних завданнях, таких як:

  • виявлення бур’янів та шкідників;
  • визначення стресових ділянок поля;
  • оцінка збитку врожаю від впливу погодних умов, а також моніторинг висихання рослин для прийняття рішення про початок збиральної кампанії для максимізації врожаю.

«Це тільки початок», говорить Jono Millin, один з засновників та по сумісництву Директор з виробництва в DroneDeploy. “У нас вже є цікаві нові удосконалення в роботі щодо подальшого розкриття потенціалу створення карт в режимі реального часу.»

Важливо знати, які подальші рішення будуть прийматися по розробці Польового сканера, так як вони допоможуть визначити, як користувачі в такій сфері як сільське господарство зможуть використовувати цей інструмент для підвищення ефективності та розширення можливостей. Інші рішення пропонують подібні можливості, але опції Польового сканера зі створення карт і 3D моделей унікальні.
Польовий сканер ще проходить бета тестування та доступний всім користувачам DroneDeploy, у яких є пристрої iOS та дрон виробництва DJI.