д.м.р.

Сільске господарство

Отримати консультацію

Аналізуючи отримані, за допомогою безпілотника, дані, фермер може бачити всю ситуацію на полі, керувати нею більш ефективно і швидко реагувати на виникаючі проблеми. Такий підхід може допомогти фермеру заощадити гроші, час та інші ресурси, що використовуються в сільському господарстві.

Необхідно чітко розуміти, що сам дрон (коптер) – це всього лише платформа для установки на неї обладнання (камери різного призначення, датчики, сенсори і т.п.), метою якої є забезпечити, для встановленого на неї обладнання, необхідні умови для роботи (висоту , швидкість переміщення, можливість автоматичного польоту, точність позиціонування за координатами GPS та інше). Безпосередній збір даних виконує якраз обладнання, яке встановлюється на дрон (фото, відео зйомка, спектральна зйомка, тепловизионная і т.п.).

Ще одним елементом безпілотних рішень є засіб, за допомогою якого відбувається в подальшому обробка зібраних даних – знімків (для отримання електронних карт полів, контурів, вегетаційних карт поля). Таким засобом є програмне забезпечення, яке і надає, в кінцевому підсумку, фермеру готову інформацію (різні карти, контура полів, дані про стан посівів).

Візуальний моніторинг
  • Візуальне спостереження в реальному часі за станом рослин на полі
  • Фото та відео фіксація певних ділянок та областей поля, а також окремих рослин
  • Оцінка якості виконаних технікою робіт на полі, від підготовки грунту до збору врожаю
  • Охорона полів від несанкціонованих дій на них

Приклад результатів
Візуальне спостереження в реальному часі за станом рослин на полі

Фото та відео фіксація певних ділянок та областей поля, а також окремих рослин

Оцінка якості виконаних технікою робіт на полі, від підготовки грунту до збору врожаю

Охорона полів від несанкціонованих дій на них

Охорона полів від несанкціонованих дій на них

Запуск безпілотника

 

Обладнання

Усі моделі квадрокоптерів оснащені штатними фото-відео камерами. Не вимагають встановлення додаткового обладнання. Повністю готове рішення для виконання поставлених завдань.

                                             
27970 грн.
1

Електронні карти полів, контур полів
  • Автоматичне виконання фото зйомки для отримання електронної карти поля, його контуру

Приклад результатів
Отриманий орто-фото план поля, відкритий для перегляду у програмі “GoogleEarth”

Отриманий контур поля, відкритий для перегляду у програмі “GoogleEarth”

Один із зроблених знімків, із яких був отриман орто-фото план усього поля 

Обладнання (Для площі до 120 Га)

Для організації автоматичного польоту коптера і для подальшої обробки отриманих знімків (складання з них ортофотоплану) використовується програма DroneDeploy (є безкоштовні та платні версії програми), яка встановлюється на Ваш мобільний пристрій, за допомогою якого Ви керуєте своїм дроном.

Обладнання (Для площі понад 120 Га)

Для виконання автоматичної зйомки великих площ, використовуються безпілотні літальні апарати типу “літаюче крило” або “літак”, здатні тривалий час перебувати у повітрі без підзарядки, на які встановлюється додаткове обладнання – фото камера. Організація автоматичного польоту здійснюється за допомогою безкоштовної програми MissionPlanner, яка може бути встановлена, як на мобільний пристрій, так і на ноутбук. Переважно, для управління безпілотниками літакового типу, використовується ноутбук. Для подальшої обробки отриманих знімків (складання з них ортофотоплану) використовуються програми такі, як Pix4D, PhotoScan та інші. Ці програми встановлюються на стаціонарний комп’ютер.

     
Комплект.1 145000 грн.
Комплект.2 150000 грн.
Комплект.3 260000 грн.
1
   
550000 грн.
1

Спектральний моніторинг
  • Оцінка стану культури на полі за допомогою мультиспектральної зйомки й отриманих індексних карт поля (густота сходів, розмір сходів, засміченість сходів бур'яном, стрес, вегетаційна маса, вміст хлорофілу в рослинах, потенціал врожайності та інші показники).

Приклад результатів
Карта “Густота всходів”

Карта “Стрес”

Карта  “Вегетаційна маса”

Карта “Вміст хлорофілу”

Статистичні дані по карті "Густота всходів"

Статистичні дані по карті “Стрес”

 

Статистичні дані по карті “Вегетаційна маса”

Статистичні дані по карті “Вміст хлорофілу”

Обладнання (Для площі до 120 Га)

Виконання мультиспектральної зйомки проводиться у режимі автоматичного польоту дрона. Для цього використовується програма DroneDeploy. Крім самого коптера, використовується мультиспектральна камера Slantrange (моделі 3Р або 3РХ) має з’ємну карту пам’яті для зберігання зроблених знімків. Для оперативного отримання індексної карти поля, відразу після завершення зйомки, використовується програма Slantview, яка встановлюється на ноутбук або планшет і не вимагає наявності мережі інтернет. Це дозволяє отримувати точні та оперативні дані про стан рослин відразу на полі й на місці приймати оперативні рішення.

Цену уточняйте  
0 грн.
1
  Цену уточняйте
0 грн.
1
  Цену уточняйте
0 грн.
1

Обладнання (Для площі понад 120 Га)

Для виконання автоматичної зйомки великих площ, використовуються безпілотні літальні апарати типу “літаюче крило” або “літак”, здатні тривалий час перебувати у повітрі без підзарядки, на які встановлюється додаткове обладнання – мультиспектральна камера Slantrange (модель 3Р). Організація автоматичного польоту здійснюється за допомогою безкоштовної програми MissionPlanner, яка може бути встановлена, як на мобільний пристрій, так і на ноутбук. Переважно, для управління безпілотниками літакового типу, використовується ноутбук. Для подальшої обробки отриманих знімків (отримання індексних карт поля) використовується програма Slantview, яка встановлюється на ноутбук або планшет і не вимагає наявності мережі інтернет. Це дозволяє отримувати точні та оперативні дані про стан рослин відразу на полі й на місці приймати оперативні рішення.

Універсальне обладнання
  • Безпілотники - це всього лише платформа для встановлення на неї різного устаткування. Дані моделі дронів дозволяють встановлювати на своєму борту обладнання різного призначення, а так само їх комбінації (наприклад, одночасно, кілька камер різного призначення: звичайну, спектральную, тепловізійну і т.п.). Крім того, ці безпілотники мають можливість індивідуальної настройки (конструктивної, програмної) під конкретні види завдань, які необхідно вирішувати.
Обладнання

Є питання?